Fiber lazer kesim makinesinin kesim kalitesini değerlendirmek

Fiber lazer kesim makinesinin kesim kalitesini değerlendirmek

Nisan 2, 2023 FİBER LAZER HABERLER 0
robart 6 Kw Fiber Lazer 3

Fiber lazer kesim makinesinin kesim kalitesini değerlendirmek

Fiber lazer kesici makinesinin kesim kalitesi müşteriler için en çok endişe verici olanıdır. Tatmin edici bir örnek kesmek istiyorsanız, kullanmanız gerekir. fiber lazer kesim makinası Bilimsel olarak.

Aşağıdaki üç nokta size kesim kalitesini nasıl yargılayacağınızı ve fiber lazer kesici ile yüksek kaliteli bir kesim yapmayı öğreneceğinizi gösterecektir:

  1. Gevrek kırılma ve kesme deseni olmadan düzgün kesme kenarı. Kesme işlemi, kesme işleminin sonunda kesme hızı hafifçe düşürülerek elimine edilebilir.
  2. kesme yarık genişliği. Bu faktör, kesme plakasının kalınlığı ve kesme ağzının boyutu ile ilgilidir. Genel olarak, kesme plakası dar olduğunda, meme küçük olmalıdır. Benzer şekilde, kalın bir plaka ile kesilirse, ağızlık büyük olmalıdır. Kesme dikişi de buna göre genişletilecektir. Bu nedenle, uygun bir tip nozül bulmak, müşterilerin iyi bir sonuçla kesmelerine yardımcı olabilir.

fiber lazer kesim makinası

  1. iyi bir dikeylik ile. Lazer ışını odaktan çok uzaktaysa, lazer ışını ayrışacaktır. Kenar ne kadar dik olursa, kesme kalitesi o kadar yüksek olur.

ROBART LASER 2004 yılından beri yüksek kaliteli lazer kesim makinesi sunmaktadır, herhangi bir gereksiniminiz varsa bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız! 0532 3612620

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz