Tarım sektöründe fiber lazer kesim makinesi

Tarım sektöründe fiber lazer kesim makinesi

Kasım 19, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
fiber lazer

Tarım sektöründe fiber lazer kesim makinesi

Lazer teknolojisinin gelişmesiyle birlikte fiber lazer kesim makinesi uygulaması tarım makineleri otomasyonunun üretim talebini hızlandırmakta, üretim maliyetlerini düşürmektedir.

Peki fiber lazer kesim makinesi kullanmanın avantajları nelerdir?

1.Genel olarak, tarım makineleri için sac kalınlığı 2-6 mm’dir. Ve bu kalınlık tam olarak fiber lazer kesiminin optimum kalınlığıdır.

2.Geleneksel tarımsal işleme parçaları kalıp zımbası ile kesilir. Bu yöntem çok miktarda küf tüketir ve geniş bir alana sahiptir. 

3. Fiber lazer kesim makinesi, robotun üç boyutlu kesimini gerçekleştirebilir. Farklı şekil ve kalınlıklarda tek seferlik şekillendirme için uygundur. Böylece üretim döngüsü büyük ölçüde kısaltılır, üretim maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf edilir.

4.  Yüksek kalite, temassız işleme, iş parçasında deformasyon yok ve çapak yok.

fiber lazer nedir
fiber-lazer-ne-ise-yarar,

Tarım makineleri endüstrisinde lazer kesim makinesi ekipmanlarının uygulanması bir trend haline geldi. Aynı zamanda tarım makineleri işlemenin dönüşümünde bir dönüm noktasıdır.

Leiming lazer, seçilebilen değişim platformu fiber lazer kesim makinesine sahiptir. Çift masa yukarı ve aşağı zamandan tasarruf sağlar.

Eğer ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz