Sac fiber lazer kesici avantajları

Sac fiber lazer kesici avantajları

Kasım 24, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
Kapalı Kasa Robart Fiber Lazer

Sac fiber lazer kesici avantajları

Robart Lazer 11
metal lazer kesim makinası

Sac metal, metal işlemede kullanılan en önemli formlardan biridir ve çeşitli şekillerde kesilip bükülebilir. Fiber lazer kesicinin uygulanması, sac şekillendirme verimliliğini büyük ölçüde geliştirir, genel olarak, sac şekillendirme ihtiyacı bir çok işlemden geçer: kesme, kesme ve bükme şekillendirme. Sacların en önemli işlemlerden biri olarak kesilmesi, kesme verimliliği ve hassaslık çok önemli bir rol oynamaktadır.

Üç tip geleneksel sac kesme metodu vardır: kesme yatağı kesme, lazer kesim ve delme kesme, burada metal sac kesiminde fiber lazer kesim makinesinin aşağıdaki avantajları vardır.

1. ilk kesme kesme, sözde kesme kesme genişleme şekil uzunluğu ve genişlik boyutları şeklini kesmek kesme kesme olduğunu.

2.Laser kesme, lazer kesim makinesinin kullanımıyla, demir plaka parçasındaki bir şekli kesmektir.

3.Delme işlemi, bir metal levha tabakasını bir pres ve bir prese monte edilmiş bir kalıp arasına yerleştirerek gerçekleştirilir. Zımba ve kalıp sertleştirilmiş çelikten yapılmış ve aynı şekildedir.

Fiber metal sac lazer kesim makinesi, kesme işlemini gerçekleştirerek, bir kerf oluşturmak için CNC kontrol yoluyla, lazer eriyik plaka malzemesinin yüksek ısı kullanın. Lazer kesiminin faydaları basit, yüksek hassasiyet, hızlı kesim, yüksek verimliliktir. Buna ek olarak, kesme deseni kısıtlamaları, malzemeyi kurtarmak için otomatik düzen, kesici kenar pürüzsüzlüğü, düşük işleme maliyeti, sac lazer kesim makinesi, geleneksel kesme ve kesme ekipmanlarını yavaş yavaş geliştirecek veya değiştirecektir.

8 Kw Fiber Lazer 4
lazer kesim parametreleri
fiber lazer ikinci el
fiber lazer kesim

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz