Metal fabrikasyon fiber lazer kesim makinesi

Metal fabrikasyon fiber lazer kesim makinesi

Kasım 22, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
Robart Lazer 8

Metal fabrikasyon fiber lazer kesim makinesi

Metal fabrikasyon, kesme, bükme ve süreçleri birleştirerek metal yapıların inşasıdır. Çeşitli hammaddelerden makine, parça ve yapıların oluşturulmasını içeren katma değerli bir süreçtir. Hammadde büyüklüğünde kesilmelidir. Bu çeşitli araçlar ile yapılır. Metal kesmek için en popüler yöntemlerden biri fiber lazer kesim makinesidir.

Fiber lazerler, metal kesme endüstrisinde hızla büyüyen bir tür katı hal lazeridir. CO2’nin aksine, Fiber teknolojisi bir gaz veya sıvının aksine katı bir kazanç ortamı kullanır. Sadece 1.064 mikrometrelik bir fiber lazer dalgaboyunu ile, yansıtıcı metal malzemeyi kesmek için ideal olan çok küçük bir spot boyutu (CO2’ye kıyasla 100 kat daha küçük) üretir. Bu CO2 ile karşılaştırıldığında lif ana avantajlarından biridir. Fiber lazer kesici sadece metal levha veya metal boru kesmek için, metal olmayan materiasls kesemez, 30mm kadar ince metal kesme avantajına sahiptir.Çeşitli metal türleri Karbon çeliği, paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum alaşımı vb. gibi kesilebilir.

KYLO lazer yıllardır metal imalat alanında olmuştur, fiber lazer kesim makinelerinin birçok modelini ürettik. Gelişmekte olan metal kesme endüstrisinin adımlarını takip ederek, fiber lazer makinelerinin gücü 500w ila 12000w arasındadır, çalışma alanları 2500mm’dir * 1300mm, 3000mm * 1500mm, 4000mm * 1500mm, 6000mm * 1500mm, 6000mm * 2000mm, metal plakalar ve metal tüpler yuvarlak ve kare kesmek mümkün. Biz kaliteli makineleri ve iyi satış sonrası hizmet tedarik, mühendisler müşterilere tren gönderilecektir. Ve makine için 2 yıl garanti, fiber lazer kaynağı için 2 yıl garanti süresi.

Bir kez soruşturma aldıktan sonra, KYLO LASER satış müdürü sizin için resimler, videolar ve diğer ayrıntıları gönderecektir.

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz