Fiber Metal Kesim Lazeri

Fiber Metal Kesim Lazeri

Kasım 14, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
Robart Lazer

Fiber Metal Kesim Lazeri

Fiber Metal Kesim Lazeri kesim işleriniz için mükemmel kusursuzlukta ve hassasiyette işleme kabiliyetine sahiptir. 21. yüzyılın teknolojisi fiber lazerler 400.000 saatlik ömürleriyle konu metal kesim olduğunda sektörün rakipsiz tek lideridir.

sheet metal laser cutting machine
fiber lazer makinası

15μm ışın spotu ile daha önce yapılması mümkün olmayan işleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Enerji yoğunluğu aynı güçteki CO2 lazerlerden 10 kat daha fazladır. Bu sayede daha az elektrik sarfiyatı ile daha etkin kesim, yüksek verimlilikleri sayesinde çok daha küçük soğutma ünitesi ile çalışırlar. Işının taşınması için aynalara ihtiyaç olmadığından ayna bakım ve değişim maliyeti de yoktur.

Kesme, Çizme, Şekil Verme, Oyma

Çalışma rehberi (işlem yapılacak bölgenin kırmızı lazer ışığı ile görüntülenmesi) sayesinde işleminin hatasız yapılmasını sağlar. Dahili sistem monitorüne sahiptir (Makinenizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, çalışma şartlarını denetleyen kontrol ve güvenlik sistemi).

fiber lazer kesim
mekotek lazer

SEKTÖRLER:
Silah Sanayi, Medikal, Otomotiv, Elektronik, Plastik, Cam, Aksesuar, Mobilya, Reklam, Promosyon, Asansör Sanayi, Pano Üreticileri, Metal ve Çeşitli Yan Sanayiler…

UYGULAMA ALANLARI:
Bakır, Prinç, Çelik, Paslanmaz Çelik, Boru Kesim, Demir, Aksesuar…

DESTEKLEDİĞİ FORMATLAR:
DXF, DWG, PLT, HPGL, WMF, DST, DSZ, BMP, PNG, JPG, TIF, PCX, GIF

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz