Fiber lazer kesim makinesi ömrü nasıl uzar?

Fiber lazer kesim makinesi ömrü nasıl uzar?

Aralık 19, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
Fiber Lazer Parametreleri 5

Fiber lazer kesim makinesi ömrü nasıl uzar?

Fiber lazer kesim makinesi, yeni bir uluslararası geliştirme kesme ekipmanı türüdür. Uzatmak fiber lazer kesim makinesi ömür boyu müşteriler için önemlidir. Bugün, Robart LASER size fiber lazer kesici yaşlanmayı uzatmak için bazı önlemler verecektir.

İlk olarak, lazer seçimi ve bakımı açısından lazer kalitesi, fiber lazer kesim makinesinin tüm performansını doğrudan etkiler. Bu yüzden istikrarlı bir performans lazer kaynağı seçin fiber lazer kesicinin yaşlanmasını uzatabilir.

Daha sonra, fiber lazer kesim ekipmanının oda  sıcaklığı için belirli gereksinimleri vardır. Çok yüksek veya çok düşük sıcaklık, makineye zarar verebilir. Yaşlanmayı geciktiren temel faktörler, çalışma ortamını uygun bir sıcaklıkta kontrol etmektir.

Buna ek olarak, operasyonda metal lazer kesim makinesi çok fazla metal tozu üretecek, zamanında temizleme, kesmenin doğruluğunu garanti edecek ve böylece yaşlanmayı geciktirecektir. Fiber lazer kesim makineleri, yaşlanmayı uzatmak için düzenli bakım gerektirir. Fiber lazer kesim makinesinin bakımı hakkında daha fazla bilgi için, en kısa zamanda Robart LASER ile iletişim kurun.

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz