Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Aralık 16, 2022 FİBER LAZER HABERLER 0
Kapalı Kasa Robart Fiber Lazer

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Fiber lazer kesme makinesi Meme kesme kalitesi için çok önemlidir.
Nozul merkezi lazer merkezi ile konsantrik olmadığında, kesme kalitesi üzerindeki etkisi: kesme gaz spewing, kesme pürüzlü düzeye neden olduğunda, kesme bölümünü etkiler.Bir tarafı erimiş lekeler olacak.Fakat zaman lif küçük lazer kesim makinesi 3 mm sac kesilmiş, ancak 3mm sacdan kesildiğinde etkisi daha ciddidir, bazen kesilemez.

Özetlemek için, merkezi fiber metal lazer kesim makinesinin nozul ve konsantrikliği, kesim kalitesinin uygunluğuna ve kalitesinin bozulmasına neden olan önemli faktörlerden biridir. Özellikle iş parçasının daha kalın olması durumunda, etki daha büyüktür. Daha iyi kesim bölümleri elde etmek için. nozul merkezini ve lazerin konsantrikliğini ayarlamalıdır.

Not:

meme deformasyon veya meme eriyik lekeleri vardır, bu nedenle yukarıda açıklanan kesme kalitesi üzerindeki etkisi ,.Ölçüler dikkatle yerleştirilmelidir, çarpma ile deformasyon önlemek. Meme bazı erimiş lekeler ile zamanında berrak olmalıdır. nozul üretimde yüksek doğruluk gereksinimlerine sahiptir, kurulum yöntemi düzeltilmelidir. Nozulun kalitesizliği fiber lazer kesim koşullarını değiştirirse, nozul zamanında değiştirilmelidir.

metal laser cutting machine,1500w fiber laser cutting machine,metal laser cutter,senfeng leiming laser,metal cutting machine,laser cutting,leiming laser,laser cutting machine,fiber laser cutter machine,fiber laser metal cutting machine,sheet metal laser cutter,steel cutting machine,cnc laser cutting machine,laser cutter for metal,metal cutting laser machine,fiber metal laser cutting machine,

 

Nasıl Yardımcı olabiliriz